Молодший сержант Сальміяров Андрій Петрович віддав своє життя за Україну

  • 293

Фото без описуМолодший сержант Сальміяров Андрій Петрович 26.01.1986 р. н., житель м. Овруч віддав своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність і за майбутнє кожного українця.

Закінчив Овруцьку школу №1.

Працював Андрій Петрович в КП «Овруч».

Призваний 1 відділом Коростенського РТЦК та СП.

Загинув воїн 24.09.2023 р. під час виконання бойового завдання в н. п. Кислівка Куп’янського району Харківської області .

Траурний кортеж, який доставить Героя «на щиті» очікуємо сьогодні, в ніч з 03.10.2023 на 04.10.2023 р., орієнтовно з 00:00 год до 01:00 год. (У разі змін у часі прибуття кортежу повідомимо додатково).

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 04.10.2023р:

- 11 год 00 хв – церемонія відспівування та прощання з Героєм вдома м. Овруч вул. Відродження  буд 23/1, по завершенню -  піша хода вулицями: Відродження – Івана Богуна – Івана Франка – Тараса Шевченка, - до центральної площі міста, де відбудеться мітинг – реквієм.

Поховають Героя на цвинтарі в м. Овруч (Гептари).

Андрій Петрович  назавжди залишиться в наших серцях таким як він був – доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України.

Щиро співчуваємо матері Тетяні Іванівні, сестрі Олені Петрівні, близьким, рідним, друзям, бойовим побратимам, всім тим, хто знав та любив мужнього воїна.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа Андрія Петровича знайде вічний спокій.