Розпочато ремонтні роботи на дорогах Овруч-Норинськ-Словечно (через с. Заріччя) та Овруч-Словечно

Фото без описуВраховуючи необхідність забезпечення безпеки дорожнього руху, належних умов пересування мешканців громади, руху спецтранспорту, медичного транспорту та шкільних автобусів, розпочинаються роботи з проведення ямкового ремонту дорожнього покриття на дорогах загальнодержавного користування місцевого значення обласного підпорядкування Овруч-Норинськ-Словечно (через с. Заріччя) та Овруч-Словечно. Старостам Зарічанського, Шоломківського, Бондарівського, Норинського, Левковицького, Хлуплянського, Покалівського, Піщаницького, Кирданівського старостинських округів дано доручення з забезпечення комунікації з підрядною організацією та за необхідності наданню підтримки на територіях відповідних округів.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Житомирської обласної військової адміністрації, зокрема Департаменту регіонального розвитку ЖОВА, за винайдену можливість у нинішній скрутний час проведення заходів з поліпшення дорожньої інфраструктури на території Овруцької МТГ.  Адже належний стан доріг сприятиме як підвищенню безпеки руху мешканців громади, так і безперебійному руху транспорту структур, що забезпечують обороноздатність нашої країни, для вчасного реагування та оперативного виконання заходів щодо захисту кордонів нашої країни.

З повагою та турботою міський голова                                                                        Іван КОРУД