Привітання міського голови Івана Коруда з Днем працівників харчової промисловості

Фото без описуШановні працівники  та ветерани харчової промисловості!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності, безпосередньо,  залежить добробут кожного з нас.

Не зважаючи на труднощі воєнного стану, ви забезпечуєте потреби кожної родини в якісних, смачних та доступних продуктах харчування, продовжуєте розвиватися, впроваджуєте інноваційні технології, залучаєте інвестиції.

Саме завдяки вам на полицях магазинів завжди є запашний хліб, кондитерські вироби та інші життєво важливі продукти харчування.

Висловлюю всім працівникам галузі, глибоку шану і щиру подяку за те, що з першого дня війни продемонстрували активну соціальну позицію: не покинули свої робочі місця, а об’єднавши зусилля - забезпечили жителів нашої громади необхідними  продуктами харчування, особливо, – хлібом.

Вірю, що своєю самовідданою працею ви й надалі вноситимете вагомий вклад у розвиток харчової промисловості.

Бажаю вам міцного здоров'я, нових здобутків та досягнень, якнайшвидшої Перемоги та мирного українського неба над головою, родинного тепла і затишку та нових виробничих успіхів на благо рідного краю.

З повагою міський голова     Іван Коруд