БЕЗПЕЧНА КРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ. СВІТЛИНИ ТА ВІДЕОРОЛИКИ

  • 67

У період війни питання безпеки дітей, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Адже попри військові загрози ніхто не відміняв безпеку дітей на їхньому шляху до та з навчальних закладів і ризиків дорожньо-транспортного травматизму.

З метою популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у рамках Національного проєкту «Безпечна країна» демонструє українцям світлини та відеоролики «Безпечна країна очима дітей».

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми - учасниками щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна».

Контент орієнтований переважно на молодь та стосується правил безпечної поведінки на вулицях, дорогах, залізниці, необхідності використання світловідбивних елементів у темну пору доби.

На сайті Фонду www.dopomogadtp.com, у розділі «Соціальна реклама», можна ознайомитися з роботами «Безпечна країна очима дітей», створеними дітьми:

- з безпеки на дорозі;

- з популяризації використання світлоповертальних елементів; 

з безпеки на залізниці.

* * * * *

Наразі триває V Всеукраїнський молодіжний конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна» Національного проєкту «Безпечна країна».
Приймаються роботи за темами:
• Молодь за безпеку дорожнього руху;
• Безбар'єрне освітнє середовище;
• Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо;
• Моя безпечна країна: майбутнє.

Строки подання робіт – до 21 жовтня 2022 року.

Детальніше про умови конкурсу - за посиланням.