В Овручі вітали працівників соціальної сфери з професійним святом

  • 228

Фото без описуСьогодні, 5 листопада, в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Напередодні професійного свята, 3 листопада 2023 року,  в тимчасовому залі засідань Овруцької міської ради відбулися урочистості до Дня працівників соціальної сфери.

Кожен знає, що фахівці соціальної сфери — це люди, які присвятили своє життя служінню людям, які відчувають душею та бачать серцем. Своєю турботою, чуйністю і підтримкою вони допомагають покращувати якість життя іншим, дарують надію, допомагають тим, хто найбільше цього потребує.

Багато теплих та щирих слів прозвучало  на адресу працівників соціальної сфери від Народного депутата України Володимира Арешонкова, першого заступника Овруцького міського голови Володимира Гришковця та начальника відділу соціального захисту населення Овруцької міської ради Оксани Барановської, - за самовіддану працю та людяність, за те, що в умовах повномасштабної війни працюють з людьми та для людей.

Ряд спеціалістів соціальної сфери, за зразкову роботу, відзначено подяками від Народного депутата України Володимира Арешонкова та нагороджено почесними грамотами, грамотами та грошовою винагородою від Овруцької міської ради.

Гарним подарунком для присутніх у залі стали вітання від колективів Овруцького міського будинку культури та Овруцької дитячої музичної школи.

Шановні працівники соціальної сфери, нехай заслужена повага людей, додає вам сили і натхнення на нові здобутки та досягнення!

Разом до Перемоги!