Фото без описуВідділ соціального захисту населення Овруцької міської ради висловлює щиру подяку організаціям-донорам Human Bridge Sweden, Humana People to People Baltic, Humana People to People Ukraine за благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Нам добре відомо, як багато добрих і гарних справ ваші організації роблять для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Ваша турбота і доброта здобула повагу серед людей нашої громади.  У період кризи особливо важливо прагнення зробити непросте життя малозабезпечених людей, більш захищеним.

Дякуємо за прояв милосердя і чуйне ставлення  до людей нашої громади та бажаємо Вам добробуту, успіхів  і міцного здоров’я.