Конкурс на кращу новорічну іграшку «Сузір'я ялинкових прикрас»

Фото без описуУвага!

Овруцька міська рада оголошує конкурс  на кращу новорічну іграшку «Сузір'я ялинкових прикрас»!!!

Любі діти!!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч.

Долучайтесь!!!

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення у 2023 році в Овруцькій міській територіальній громаді конкурсу на кращу новорічну іграшку «Сузір'я ялинкових прикрас»

Конкурс на кращу Новорічну іграшку «Сузір’я ялинкових прикрас» (далі – Конкурс) проводиться з метою сприяння творчому й інтелектуальному розвиткові дітей та молоді, популяризації образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва,  підтримки державної політики у галузі національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді громади, відродження традицій у виготовленні іграшок, як частки матеріальної та духовної культури громади.

1. Загальні положення

1.1. Конкурс на кращу новорічну іграшку «Сузір’я ялинкових прикрас» проводиться з метою залучення дітей до організації свята та розвитку дітей;

1.2. Організатором Конкурсу є виконавчий комітет Овруцької міської ради.

2. Завдання Конкурсу

2.1.     Підтримка і виявлення творчих здібностей у дітей та юнацтва;

2.2.     Сприяння розвитку та реалізації творчої ініціативи молодих митців;

2.3.     Популяризація дитячої творчості;

2.4.     Художньо-естетичне виховання молоді, пробудження інтересу до національної культурної спадщини, формування традицій;

2.5. Підтримки державної політики у галузі національно-патріотичного виховання дітей та молоді громади.

3. Порядок проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах серед дітей та молоді Овруцької міської територіальної громади віком від 6 до 16 років включно.

У Конкурсі можуть приймати участь вихованці та учні дошкільних, навчальних і позашкільних закладів освіти Овруцької міської ТГ, професійного ліцею.

Батьки, вчителі та керівники гуртків можуть надавати необхідну допомогу учасникам у виготовленні іграшок.

3.2. Ялинкові іграшки на участь у Конкурсі приймаються Центром дитячої та юнацької творчості за адресою: м. Овруч, вул. Т.Шевченка 100, ел. адреса  ovruchcdut@ukr.net,  до 4 грудня 2023 року (включно).

3.3. У Конкурсі приймають участь роботи, що відповідають вимогам, зазначеним у розділі 4 даного Положення.

3.4. Всі представлені роботи будуть використані для прикрашання міської центральної Новорічної ялинки на площі Свободи або будуть експоновані в іншому місці.

4. Вимоги до робіт

4.1. Новорічні іграшки, які прийматимуть участь у конкурсі, мають відповідати патріотичній тематиці (містити державні чи національні символи, кольори державного прапора України і т. п.).

4.2. Іграшки повинні бути зробленими власноручно, мати яскраве забарвлення, відрізнятися різноманітністю.

4.3. Розмір іграшки має відповідати наступним параметрам:

- діаметр -  від 30 сантиметрів до 70 сантиметрів,

- вага - не більше 2-х кг.

4.2. Конструкція виробу повинна бути полегшеною і мати кріплення, яке повинно витримувати вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими двосторонніми або об'ємними.

4.3. Для виготовлення ялинкової іграшки можливе використання будь-яких легких, безпечних матеріалів, стійких до несприятливих кліматичних умов: тканини, вологостійкого паперу, картону, поролону, фольги, дроту тощо.

4.4. У складі виробу не можна використовувати жерсть, голки, шпильки, бите скло та інші колючі, гострі і ріжучі предмети.

4.4. Іграшки супроводжуються візитівкою розміром 4 х 10см із зазначенням:

-  назви іграшки,

- прізвища, імені та віку автора,

- назви навчального закладу, в якому навчається дитина,

- техніки виконання,

- матеріалу, з якого виготовлено виріб,

- контактного телефону виконавця (або одного з батьків/опікунів/вихователів чи вчителя/керівника гуртка).

5. Підсумки Конкурсу та нагородження переможців

5.1.  Переможців конкурсу визначає конкурсна комісія, створена відповідно до даного рішення, шляхом відкритого голосування.

5.2.  Критерії оцінки робіт:

- загальне враження від роботи;

- творчий підхід;

- художній рівень виконання;

- естетична цінність творчої роботи;

- рівень володіння технікою, майстерність виконання;

- новизна, оригінальність іграшки,

- відповідність патріотичній тематиці.

5.3.  Конкурсні твори авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

5.4.  Серед представлених робіт визначаються переможці у двох вікових категоріях:

I категорія - діти віком від 6 до 10 років;

II категорія – діти від 11 до 16 років включно.

Переможці і призери нагороджуються грамотами, подяками міського голови та грошовими винагородами:

-      за І місце – 2000 грн;

-      за ІІ місце – 1500 грн;

-      за ІІІ місце – 1000 грн;

• 4 заохочувальні призи (у кожній віковій категорії) – 500 грн.

Можливий спеціальний приз від міського голови – 1000 грн. у кожній віковій категорії та інші подарунки (цукерки, солодощі тощо).

Загальна сума призового фонду становить 15 000 грн. на дві вікові категорії.

5.5.  У зв'язку з обмеженнями воєнного стану, про час і місце нагородження переможців і призерів конкурсу, а також місце виставки робіт буде повідомлено додатково.

5.6. Всі представлені на конкурс роботи в майбутньому сформують “Ялинку перемоги”.

5.6.  Інформацію про учасників і переможців конкурсу буде висвітлено в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Овруцької міської ради.