Привітання Овруцького міського голови Івана Коруда з Днем працівника сільського господарства

Фото без описуШановні працівники та ветерани сільського господарства!

Наша земля – це наша годувальниця. Тож з почуттям глибокої шани і поваги щиро вітаю  тих, хто обробляє землю, сіє та збирає врожаї, розвиває тваринництво, тих, для кого важка праця на землі була і залишається сенсом життя, з професійним святом – з Днем працівників сільського господарства.

Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. Незважаючи на всі виклики сьогодення, ви надійно тримаєте тил: працюючи на аграрному фронті - забезпечуєте продовольчу безпеку громади та країни в цілому.

Ви героїчні та незламні, своєю працею щодня наближаєте нашу спільну Перемогу.

Низький уклін вам за вашу самовідданість, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.

Нехай під мирним небом України щедро родять ниви,  у родинах панує достаток і добробут, а у серці кожного - щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Нехай обходять стороною природні стихії, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.

Бажаю вам щедрих ужинків, міцного здоров’я, мирного неба та нашої спільної Перемоги!

Зі святом вас!

Слава рукам, що зростили хліб!

Слава Героям!

Слава Україні!