В Овручі відбулися заходи для місцевих аграріїв

Фото без описуЩорічно в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Свято невтомних, відданих своїй справі трударів, котрі люблять землю понад усе. Ці люди завжди були, є і будуть  у великій пошані, адже завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Нині,  в умовах військової агресії росії, праця в сфері сільського господарства набула особливого значення, адже саме вони забезпечують продовольчу безпеку не тільки України, а й багатьох країн світу.

Напередодні свята в Овручі відбулися заходи для місцевих аграріїв.

На святкування були запрошені хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Овруцької громади.

Працівників галузі щиро привітали зі святом Народний депутат України Арсеній Пушкаренко та Овруцький міський голова Іван Коруд.

Народний  депутата України Арсеній Пушкаренко вручив Подяки та пам’ятні  подарунки (годинники) представникам аграрного сектора за значний внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, а також за активну волонтерську роботу в умовах воєнного стану.

За сумлінну працю, професіоналізм та досягнення у сфері сільського господарства, Овруцький міський голова Іван Коруд нагородив представників галузі Почесними грамотами, Грамотами, Подяками та грошовою винагородою.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів, присутні вшанували память всіх, хто віддав своє життя за Україну.

Щира подяка тим, хто щоденно своєю самовідданою працею забезпечує населення продуктами харчування, підтримує наших захисників та наближає Переможний мир.

Нехай щедро родять ниви, а над ними буде мирне небо!

Слава трударям землі!

Слава Героям!