В Овручі відбувся урочистий пам'ятний захід з нагоди 10-ї річниці відзначення Дня Гідності та Свободи

Фото без опису21 листопада День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.

Сьогодні в Овручі відбувся урочистий пам'ятний захід з нагоди 10-ї річниці відзначення Дня Гідності та Свободи.

У мітингу взяли участь працівники Овруцької міської ради та представники громадськості.

З вітальним словом виступили керуючий справами Овруцької міської ради Сергій Лобик, учасник Революції Гідності, волонтер Сергій Комаревич, патріот, волонтер, пошуковець Яків Грищук.

Цей день ми зустріли з почуттям глибокого суму й жалоби за Героями, які загинули під час Революції Гідності та повномасштабного вторгнення російської федерації. Хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять.

Представники міської ради та громадськості здійснили покладання квітів до підніжжя пам’ятних знаків  Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.