Внаслідок тяжкої хвороби помер військовослужбовець Стельникович Іван Григорович

  • 149

Як тяжкі осінні хмари раптом вкривають  небо, так сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха…

Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив міської ради та жителі Овруцької громади висловлюють щирі співчуття сім’ї та рідним військовослужбовця - Стельниковича Івана Григоровича, 29.09.1973р., жителя с. Бігунь (Словечанська громада), який  помер 20 листопада 2023 р. внаслідок тяжкої хвороби

До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних. Розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Іван Григорович з перших днів повномасштабного російського вторгнення  став добровольцем - прикордонником на захист рідної країни!

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять Герою!