Звернення Овруцького міського голови Івана Коруда

Фото без описуШановні мешканці Овруцької громади!

Починаючи з вечора 28.11.2023 р., протягом усієї ночі та ранку 29.11.2023 року на території нашої громади внаслідок безперервного снігопаду утворився значний сніговий покрив. З метою забезпечення належного руху транспорту та умов пересування мешканців громади починаючи з самого ранку 29.11.2023 року було розпочато роботи по чищенню доріг від снігу в населених пунктах громади. По місту Овруч роботи розпочато о 4:30 та задіяно 5 одиниць техніки. По сільських населених пунктах роботи розпочались з 06:00 та було залучено 15 одиниць техніки. Внаслідок проведених заходів забезпечено проїзд по основних дорогах м. Овруч, під’їзд до населених пунктів громади та прочищено переважну більшість вулиць населених пунктів. Разом з тим, станом на вечір 29.11.2023 року залишились не прочищеними декілька вулиць по м. Овруч (райони «Гачищи» та «Гептари») та декілька населених пунктів (Підруддя, Яцковичі, Колосівка тощо). Дані заходи будуть завершені 30.11.2023 року. Приношу свої вибачення перед мешканцями громади де невчасно та не в повному обсязі прочищено дороги від снігу. Наразі приймаються відповідні організаційно-управлінські рішення по вдосконаленню проведення робіт з чищення доріг від снігу.

З повагою та турботою

Овруцький міський голова                                         Іван КОРУД