Фото без описуОвруцький міський голова взяв участь в Загальних зборах Всеукраїнської Асоціації ОТГ та у Форумі голів громад, які відбувалися протягом двох днів 23 та 24 листопада 2023 р. в м. Київ.

На даному заході підписано меморандуми між  Всеукраїнською Асоціацією ОТГ та Державною службою України з надзвичайних ситуацій, а також з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, також було прийнято Стратегію розвитку Всеукраїнської Асоціації ОТГ на 2024-2028 роки, затверджено персональний склад Ради та Правління ВАОТГ.

Захід відбувся за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) SALAR International.org.ua, Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Програми DOBRE.