Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Вантажний автомобіль - самоскид»

(відповідно до пункту 4¹ постанови КМУ від 11.10.2016 No 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний

код замовника, його категорія: Комунальне підприємство «Овруч» Овруцької міської ради, 11100, Україна, Житомирська область, м. Овруч, вул. І.Франка, 5 А, код ЄДРПОУ 40569774, категорія Замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Ідентифікатор  закупівлі:

UA-2023-11-23-015703-a

3. Назва предмета закупівлі:   Вантажний автомобіль-самоскид   (ДК 021:2015 – 34142300-7 Вантажні автомобілі-самоскиди)

4. Обсяги закупівлі:

2 шт

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Необхідність закупівлі вантажних автомобілів  з певними технічними і якісними характеристиками, зазначеними  в розділі ІХ тендерної документації, обґрунтована наявними потребами Замовника з урахуванням віддаленості району, стан дорожнього покриття, а також надійність, технологічність, високий рівень безпеки та з урахуванням виділених коштів.

У порівнянні з бортовим автомобілем час розвантаження автомобіля-самоскида значно менше, тому при масових перевезеннях на невеликі відстані використання автомобілів-самоскидів підвищує продуктивність рухомого складу і знижує собівартість тонна-кіло-метра перевезеного вантажу.

6. Розмір бюджетного призначення або очікувана вартість предмета закупівлі:  3 900 000 грн 00 коп.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної  вартості предмета закупівлі здійснено методом порівняння ринкових цін шляхом проведення моніторингу цінових комерційних пропозицій, отриманих від потенційних учасників закупівлі, а також розглянуто інформацію  із загальнодоступних джерел .