Святий Миколай завітав до 4 164 вихованців та учнів  закладів освіти Овруцької громади

Фото без описуУкраїнці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. Діти вірять у чудеса і з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая, адже він прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто цього потребує. Цього року українці вперше святкують день пам'яті святителя Миколая Чудотворця 6 грудня.

В цей святковий день Святий Миколай особисто завітав до 4 164 вихованців та учнів  закладів освіти Овруцької громади, привітав їх, вручивши кожному солодкий подарунок, а також побажав здоров’я, посмішок та щасливого дитинства.

Овруцький міський голова Іван Коруд щиро вдячний депутатам Овруцької міської ради, за те, що подарували дітям казку та порадували малечу солодощами.