Фото без описуЗапрошуємо жителів Овруцької міської територіальної громади взяти участь у заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи які відбудуться 13 грудня 2023 року:

12 год 00 хв – мітинг (с. Велика Хайча (біля пам’ятника Герою України Миколі Ващуку );

15 год 00 хв – покладання квітів до підніжжя пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС м. Овруч (Чорнобильський парк);

15 год 30 хв – реквієм (тимчасова зала засідань Овруцької міської ради).

Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи,  пам’ятаймо тих, хто пішов у вічність заради порятунку людства.