Міжнародна організація праці оголошує комплексну навчальну програму для жінок

  • 86

Фото без описуМіжнародна організація праці оголошує комплексну навчальну програму для жінок, які відкрили чи прагнуть відкрити свій бізнес у сфері догляду за дітьми віком від 0 до 3 років (дитячий садок).

(pencil)Програма передбачає 5-денний інтенсивний курс для 30 відібраних учасниць, який охоплюватиме основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми. Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу. (!)По завершенні курсу на основі конкурсу 4 найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків.

(trophy)Максимальна сума гранту: 25 тис. дол.

(phone)Щоб стати частиною цієї трансформаційної подорожі, просто заповніть форму заявки на участь https://forms.gle/3GS6eaCnWFePnvL46.  (time). Прийом заявок відкритий до 25 грудня.

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, НГО.

(letter)У будь-який час протягом процесу подання заявки, апліканти можуть подати запитання або скаргу, надіславши електронного листа за адресою selectioncommittee.ilo@gmail.com.

(clover)Конкурс проводиться в межах проєкту «Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків».