В боротьбі за волю і незалежність України загинув старший лейтенант Семенчук Віктор Сергійович,

  • 223

Фото без описуВ Овруцьку громаду знову надійшла страшна звістка – в боротьбі за волю і незалежність України загинув командир І мінометного взводу – старший офіцер мінометної батареї 6-го БОП, старший лейтенант Семенчук Віктор Сергійович, уродженець с. Підруддя Овруцької громади.

Народився Захисник 19 червня 1998 року.

В 2003 року пішов навчатися до Овруцької загальноосвітньої школи №2.

З 2015 року навчався в Житомирському державному технологічному університеті.

У жовтні 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України. Більше року офіцер Національної гвардії України Віктор Семенчук боронив нашу волю і свободу. Та, на жаль, у світлий день Різдва Христового, 25 грудня 2023 року, мужньо і відважно боронячи Україну, Герой загинув поблизу н. п. Ямпіль Краматорського району Донецької області внаслідок мінометного обстрілу противника.

Овруцька громада висловлює щирі співчуття батькам Героя – Ксенії Вікторівні і Сергію Вікторовичу, дружині - Анні Олегівні, рідним, близьким та бойовим побратимам.

Ніякі слова не втішать рідних і не зменшать болю від втрати найдорожчої людини…. Тому наш обов’язок берегти пам'ять про Героя, який віддав за нас своє життя! Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них!

Вічний спокій, пам'ять і слава Герою!