В Овруцькій міській раді відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу на кращу новорічну іграшку «Сузір’я ялинкових прикрас»

Фото без опису25 грудня, у день Різдва Христового, відбулось  нагородження переможців та учасників конкурсу на кращу новорічну іграшку «Сузір’я ялинкових прикрас», який щорічно проводиться в Овруцькій громаді з метою сприяння творчому розвитку, самореалізації та підтримки обдарованих дітей громади, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини.

Новорічні іграшки, які були представлені для конкурсу, мали відповідати патріотичній тематиці (містити державні чи національні символи, кольори державного прапора України і т. п.).

На участь у конкурсі була подана 31 робота. Із них 27 робіт у віковій категорії 06-10 років, 4 роботи – 11-16 років. Це були роботи здобувачів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців закладів культури Овруцької громади.

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцями стали:

у віковій категорії 06-10:

І місце– Дячук Максим, читач Овруцької дитячої бібліотеки,

ІІ місце– Ковальчук Лілія, здобувачка освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

ІІІ місце– Рибинська Ярина, здобувачка освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею;

у віковій категорії 11-16 років:

І місце– Межибовська Вероніка, здобувачка освіти Овруцького ліцею № 1,

ІІ місце – Ляшенко Софія, здобувачка освіти, вихованка гуртка «CreativeArt» Левковицької гімназії,

ІІІ місце – Кобилинська Анастасія, здобувачка освіти Овруцького ліцею № 4.

Заохочувальні призи отримали:

- у віковій категорії 06-10 років:

Бортник Назарій, здобувач освіти Овруцького ліцею № 1,

Сергійчук Максим, здобувач освіти Овруцького ліцею № 1,

Сторожук Дмитро, здобувач освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

Чадюк Вікторія, здобувачка освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

Завадський Богдан, здобувач позашкільної освіти гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Центру дитячої та юнацької творчості,

Барановська Соломія, здобувачка позашкільної освіти гуртка «Сувенірний» Центру дитячої та юнацької творчості;

у віковій категорії 11-16 років:

Гулюк Ольга, здобувачка освіти Овруцького ліцею № 1.

Спеціальний приз від міського голови у віковій категорії 06-10 років отримала  Савченко Анастасія, здобувачка освіти, вихованка гуртка «Майстерня умілих рук» Овруцького ліцею № 4.

У зв’язку із малою кількістю учасників конкурсу у віковій категорії 11-16 років вільні заохочувальні призи було розподілено між учасниками вікової категорії 6-10 років. Такими призами було відзначено:

Власовець Ангеліну, здобувачку освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

Липейка Захара, здобувача освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

Савенок Ангеліну, читачку Черепинської сільської бібліотеки,

Гаращука Кирила, здобувача дошкільної освіти Овруцького ЗДО №6,

Мартиновича Назара, здобувача дошкільної освіти ОвруцькогоЗДО №6.

Цмоха Дениса, здобувача дошкільної освіти Овруцького ЗДО №6,

Шеремета Євгенія, здобувача освіти Овруцького ліцею ім. А. Малишка,

Тюрину Ангеліну, здобувачку позашкільної освіти гуртка «Образотворче мистецтво» Центру дитячої та юнацької творчості,

Правосуда Єгора, здобувача освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

Сторожука Олексія, здобувача освіти Великохайчанської філії Бондарівського ліцею,

учасників та переможців конкурсу було відзначено грамотами або подяками Овруцької міської ради та солодкими подарунками.

Під час нагородження усі присутні спільно з прихожанами та настоятелем Свято - Макарівського храму м. Овруч Православної церкви України отцем Олександром прославляли народження Христа у колядках та звернулись до Бога у молитві про якнайшвидшу перемогу України!

Щиро дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість зустріти українське Різдво!

Україна колядує! Навіть не зважаючи на повітряні тривоги!

Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу на кращу новорічну іграшку! Роботи конкурсантів у майбутньому прикрасять  «Ялинку перемоги», а зараз всі охочі можуть помилуватись ними, відвідавши виставку в Овруцькій центральній бібліотеці ім. А.С. Малишка (2 поверх).

Бажаємо нашим діткам щасливого дитинства, радості і мирного неба!

Нехай новий 2024 рік стане для нас переможним, успішним і багатим на хороші події! Щоб кожен і кожна з нас могли розділити радісні моменти з близькими людьми!

Слава Україні!

Слава її Героям!