Завтра зустрічаємо Героя "на щиті"

Фото без описуДо уваги жителів Овруцької громади!

Завтра, 30.12.2023 р., орієнтовно об 11 год 00  хв траурний кортеж доставить «на щиті»  в м. Овруч старшого лейтенанта - Семенчука Віктора Сергійовича, уродженця с. Підруддя Овруцької громади.

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського, Зарічанського та Підрудянського старостинських округів о цій порі створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка аби гідно зустріти полеглого Героя.

В цей же час (11год 00 хв) на головній площі міста (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті  Віктора Сергійовича.

Просимо всіх небайдужих прибути на площу, щоб вшанувати пам'ять нашого Героя та провести його в останню дорогу.

Прощання з Героєм та поховання відбудеться 31.12.2023 р.:

• о 12 год 00 хв – церемонія відспівування та прощання з Героєм вдома в с. Підрудддя вул. Набережна, 4.
  • мітинг – реквієм та поховання Героя відбудеться на новому кладовищі с. Підруддя (об'їзна дорога).

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Подвиг Віктора Сергійовича житиме у віках!

За можливих змін в часі прибуття траурного кортежу повідомимо додатково.