Фото без опису09 січня 2024 року Овруцьку громаду з робочим візитом відвідали заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець та директор Департаменту освіти Житомирської ОДА Наталія Осипович.

Спільно з Овруцьким міським головою Іваном Корудом та заступником начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Анною Півень обговорили нагальні питання освітньої галузі громади.

В рамках візиту відвідали заклади освіти, зокрема Овруцький ЗДО №8, Овруцький ліцей №1 та Овруцький ліцей№ 4, де ознайомились з особливостями здійснення навчального процесуу даних закладах в умовах воєнного стану.