Заклади загальної середньої освіти Овруцької міської територіальної громади приєдналися до проєкту: Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Фото без описуЗаклади загальної середньої освіти Овруцької міської територіальної громади приєдналися до проекту: Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом.

На учнів очікують захопливі етапи змагань у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Усі змагання відбуватимуться на кількох рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.

Основна мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

Підтримуємо та вболіваємо за наших дітей.

Разом до перемоги!!!

З Полеженням та регламентами по кожному виду Всеукраїнських змагань можна ознайомитись за посиланням:

drive.google.com/drive/folders/1cBMMmNVg6uqfvoMN1WNvzKeoK2WNwkuu?usp=drive_link