В рамках всеукраїнської програми «Ти Як?» в Овруцькій територіальній громаді проведено захід “Стежка ментального здоров’я”

Фото без опису#Ти Як?

Координаційним центром підтримки цивільного населення при Коростенській районній військової адміністрації та Координаційним центром підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Овруцька міська рада 11.01.2024 року в рамках всеукраїнської програми «Ти Як?» в Овруцькій територіальній громаді проведено захід “Стежка ментального здоров’я”

🔷Захід розпочався із виступу заступниці директора КНП «Овруцький ЦПМСД» Olena Khomych яка поділилась отриманим досвідом під час поїздки в рамках проєкту USAID Ukraine - USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров’я за підтримки першої леді України Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров'я до міста Філадельфія, Сполучені Штати Америки.

🔷 Психолог «КНП Овруцький ЦПМСД» Тетяна Бичківська провела навчання - тренінг «Дії людини в стресовій ситуації». Учасники отримали цінні поради із «Самодопомоги» і найголовніше зрозуміли – «Дбаю про себе» - це не просто вислів.

🔷Медичний директор Тетяна Колбовська підвела підсумок зустрічі , що основна мета “Стежки ментального здоров’я” полягає у привертанні уваги кожної людини до важливості здорового психоемоційного стану. Та сумісно із міським головою і керівниками освітніх закладів громади запланували проведення таких зустрічей з колективами шкіл Овруцької громади. Перший такий виїзд відбудеться 12 січня на базі Ігнатпільськjого ліцею Овруцької міської ради

🔷Це важливий крок у реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", спрямованої на підвищення усвідомлення щодо збереження психічного здоров’я серед українців.

☀️Ментальне здоров’я визначається як стан, де людина відчуває щастя та добробут, може ефективно протистояти життєвим стресам, реалізовує свої творчі здібності, продуктивно працює та активно робить свій внесок у суспільне життя

Коростенська Районна Військова Адміністрація

#ментальне здоровʼя