В бою за Україну, її свободу та незалежність загинув молодий воїн - Демидчук Богдан Вікторович

  • 136

Фото без описуВажка непоправна втрата для Овруцької громади…

13 січня 2024 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок, в районі  н.п. Олексієво-Дружківка на Донеччині, в бою за Україну, її свободу та незалежність загинув молодий воїн - Демидчук Богдан Вікторович01.11.1997 р. н., житель м. Овруч.

Навчався Богдан Вікторович в Овруцькій гімназії ім. А. Малишка.

Він був щирим і добрим для друзів, люблячим і надійним для родини знав, чого хотів у цьому житті й впевнено крокував до своєї мети, любив життя, любив країну та до останнього подиху боровся за її волю й свободу. Але безжальний, жорстокий ворог вкрав плани, мрії…

В цей гіркий час, Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив міської ради та жителі громади висловлюють щирі співчуття батьку Віктору Івановичу, мамі Світлані Володимирівні, сестрі Юлії Вікторівні, близьким, рідним, друзям, бойовим побратимам з приводу передчасної смерті нашого Героя та розділяють їх горе.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про загиблого Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас.

Низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну!

Про час зустрічі Героя «на щиті» та чин поховання повідомимо додатково.