Шановні мешканці та гості Овруцької громади!

Фото без опису

Шановні мешканці та гості Овруцької громади! Просимо Вас бути відповідальними та не викидати на вулицю домашніх улюбленців, яких Ви приручили!

Адже викинуті Вами тварини, особливо собаки, окрім того, що залишаються голодні і в холоді, створюють небезпеку для жителів громади!

КП «Гарне місто» постійно здійснює вилов та стерилізацію безпритульних тварин, однак їх популяція в місті постійно зростає. І поки одні мешканці міста підгодовують покинутих тварин, інші потерпають від їх нападів, оскільки тварина захищає територію свого проживання.

Тому будьте гуманними, не заводьте домашніх тварин, якщо вони Вам не потрібні. А якщо виникли якісь обставини, що змушують Вас із ними розлучитись, подбайте, щоб у Ваших улюбленців з’явились нові дбайливі господарі.

Не створюйте загрози для здоров’я та життя людей навколо!