Остання шана Героям!

Фото без описуФото без описуОСТАННЯ ШАНА

Повідомляємо жителів громади, що сьогодні, орієнтовно о 12:30 год  - 13:00 год в м. Овруч на площі Свободи (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті  Героїв Хомича Вячеслава Степановича та Демидчука Богдана Вікторовича.

Просимо всіх небайдужих в цей час прибути на площу, щоб вшанувати пам'ять наших Героїв та провести їх в останню дорогу.

Прощання з молодим воїном - Демидчуком Богданом Вікторовичем відбудеться сьогодні вдома об 11:00 год за адресою: м. Овруч, вул. Лесі Українки, 5. Поховають Богдана Вікторовича на кладовищі с. Кирдани.

Прощання з Захисником - Хомичем Вячеславом Степановичем відбудеться біля батьківської хати за адресою м. Овруч, вул. Зарічна, 19 (після мітингу). Поховають Вячеслава Степановича на кладовищі с. Черепинки.

Просимо жителів громади, гідно провести наших захисників, які віддали життя за свободу та незалежність України в бою!

Вічна пам`ять Героям!