З фронту на щиті повернеться ще один наш захисник -  Пушкарь Владислав Петрович

Фото без описуНа превеликий жаль, з фронту на щиті повернеться ще один наш захисник, воїн Збройних Сил України  Пушкарь Владислав Петрович, 26 лютого 1990 року народження, з села Велика Чернігівка.

Жорстока та кривава війна з окупантом забирає життя найкращих представників української нації... Смертю хоробрих загинув Герой 17 січня 2024 року внаслідок удару  FPV – дрона в районі н. п. Никифорівка, Бахмутського району, Донецької області, захищаючи волю та незалежність України.

Навчався у місцевій школі. Після строкової військової служби, починаючи з 2014 року, продовжив проходити військову службу в зоні АТО/ООС, у квітні 2015 року отримав посвідчення УБД. Наш Герой до останнього залишився відданим військовій присязі на вірність українському народові.

Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив міської ради та жителі громади висловлюють щирі співчуття мамі Світлані Михайлівні, брату Валентину, сестрам Альоні, Ірині та Діані, друзям, бойовим побратимам з приводу передчасної смерті нашого Героя. Словами неможливо загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике горе.

Вічна пам'ять і слава українському воїну!

Про час зустрічі Героя «на щиті» та чин поховання повідомимо додатково.