Сьогодні траурний кортеж доставить на щиті Пушкаря Владислава Петровича

Фото без описуДо уваги жителів Овруцької громади!

Сьогодні ввечері траурний кортеж (час прибуття повідомимо додатково) доставить на щиті Пушкаря Владислава Петровича, жителя с. Велика Чернігівка.

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського та Зарічанського старостинських округів о цій порі створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка аби гідно зустріти Героя.

Завтра, 24 січня 2024 р. о 10 год 00 хв на головній площі в м. Овруч (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті Владислава Петровича. Просимо всіх небайдужих прибути на площу, щоб вшанувати пам'ять мужнього воїна та провести його в останню дорогу.

По завершенню мітингу траурна процесія відправиться в рідне село Героя. Просимо мешканців Підрудянського та Великочернігівського старостинських округів створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів, щоб віддати останню шану загиблому.

Прощання з Героєм відбудеться вдома за адресою: с. Велика Чернігівка, вул. Т. Шевченка, 26.

Поховають Героя на цвинтарі в с. Велика Чернігівка.

Вічна пам’ять і слава Воїну!