700 днів незламності

Фото без описуДорогі жителі громади!

Сьогодні 700 днів спротиву, незламності та боротьби за свій дім, свою землю та країну.  700 днів і ночей, які перевернули життя українського народу. 700 днів болю та втрат. 700 днів наша держава завдяки мужнім захисникам дає відсіч російським нелюдам. Наші відважні воїни показують неймовірні результати в боротьбі з російськими окупантами.

Завдяки ЗСУ ми маємо змогу працювати на благо своєї країни.

Дякую Захисникам і Захисницям за мужність, силу, витривалість, патріотизм, за те, що ви  ціною свого здоров’я та  життя захищаєте суверенітет та територіальну цілісність України.

Ви робите все можливе, щоб наша країна мала можливість жити в мирній, вільній, європейській країні. Нехай ангели оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою.

Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за захист України та українського народу.

Щиро дякую жителям громади, що сьогодні проявляєте велику активність та постійно допомагаєте ЗСУ. По – особливому вдячний нашим  дітям, адже вони плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, разом з дорослими передають на фронт теплі речі, продукти харчування, купують ліки.

Дякую нашим міжнародним партнерам за допомогу.

Дякую волонтерам за згуртованість, стійкість, людяність, за доброту та патріотизм.

Нехай Господь єднає Україну в мирі та злагоді!

Слава Героям! Слава Україні!

Міський голова              Іван Коруд