Фото без описуДо уваги громадян, рідні яких потрапили у полон, зникли безвісти, чи загинули!!!

У понеділок 29.01.2024 року в м. Овруч буде проведено тристоронню зустріч за участі Вінницького координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Центрального регіонального центру, заступника начальника відділу прав військовополонених та моніторингу місць утримання військовополонених Управління додержання прав і свобод внаслідок збройної агресії проти України та зниклих безвісти Департаменту моніторингу додержання прав у секторі оборони та прав ветеранів і військовослужбовці, полонених та членів їх родин Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та громадян, рідні яких потрапили у полон, зникли безвісти, чи загинули.

У ході зустрічі вам допоможуть отримати:

• повний супровід щодо проблемних питань;
  • інформацію щодо процедурних питань у випадку, якщо воїн потрапив у полон, зник безвісти чи загинув;
  • консультацію щодо державних та соціальних зобов’язань, які передбачені Законодавством України;
  • практичну та юридичну допомогу у розв'язанні проблемних питань;
  • іншу соціалізовану допомогу.

Для участі обовʼязково потрібно зареєструватись по зазначеній формі:

У неділю представники центру зателефонують кожному зареєстрованому та повідомлять деталі  проведення зустрічі.

Реєстрацію має пройти лише один представник від родини, який і буде присутнім на зустрічі.

З собою взяти всю інформацію, яка у вас є по зниклому безвісти / потрапившому  в полон для заповнення анкети, яку вам роздадуть перед початком зустрічі.

Телефон для деталей: 0800 200 606 (пн - пт).