Овруччина купує квадрокоптери для ЗСУ

  • 143

Фото без описуЗгідно з запитами військових частин, за рахунок бюджетних коштів  Овруцької міської ради закуплено 5 квадрокоптерів - три з яких вже отримано та після підписання актів прийому – передачі буде передано військовим для виконання бойових завдань.

Окрім цього, талановиті, творчі художні колективи Потаповицького (15000 грн), Гошівського (19600 грн), Черепинського (8000 грн), Заськівського (2300 грн), Шоломківського (26700 грн), Раківщинського (4500 грн), Піщаницького (20000 грн), Невгодівського (31000 грн), Покалівського (63100 грн) закладів культури, а також хор (20438 грн) та оркестр (43945 грн) Овруцького будинку культури мандрували громадою та радували жителів Овруччини різдвяними колядками, тож завдячуючи людям зібрали 254 583 грн та передали до міської ради на потреби для наших Захисників. Саме ці кошти буде використано найближчим часом на придбання  FPV дронів, бо  маємо відповідний запит від в/ч А4350.

«Ми повинні щоденно дякувати і допомагати  українським воїнам,  які виборюють кожен метр рідної землі за їх честь і мужність», - зазначив  Овруцький міський голова Іван Коруд та висловив слова безмежної вдячності мамі загиблого Героя Анатолія Грищука Ользі Грищук, яка передала до міської ради  50 тис. грн (за ці кошти було куплено 2 квадрокоптери), постійним волонтерам  Світлані Лаврінчук (Усовій)  с. Норинськ,  Михайлу та Аліні Шваб із Заріччя, Віктору та Галині Лєйкіним с. Заріччя, ветеранам ГО «Союз Чорнобиль України» та ветеранам місцевого самоврядування  Миколі Гришковцю, Петру Демидчуку та Лідії Мойсеєнко, колективу редакції газети "Зоря", добровольцям першого взводу ДФТГ м. Овруч, жителю с. Шоломки Івану Зубрейчуку  та жительці с. Раківщина Валентині Лафицькій, учням та вчителям Великохайчанської філії Бондарівського ліцею - за те, що протягом двох останніх місяців долучилися до благородної справи, адже допомога для наших Героїв на фронті є надзвичайно важливою.

В єдності наша сила над ворогом. Згуртованість наближає скорішу Перемогу!

Слава Героям! Слава Україні!