На території Великохайчанського округу відбувся мітинг з нагоди відкриття пам'ятної дошки Зільку Сергію Миколайовичу

Фото без опису26 січня 2024 року біля  адмінбудівлі Великохайчанського старостату відбувся сумний захід з нагоди відкриття меморіальної дошки Герою -  Зільку Сергію Миколайовичу, який залишиться для нас на завжди відважним воїном, справжнім патріотом, що достойно захищав свою землю.

На урочистій церемонії зібралися рідні, друзі, однокласники, односельці, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, староста Великохайчанського округу Сергій Божок.

Секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль зазначив : «Пам'ятаємо Героя, який загинув за незалежність країни, світла і вічна  пам'ять. Нехай його подвиг не залишиться забутим і непоміченим, а рідні та друзі знайдуть втіху!».

Також зі скорботним словом виступив  Сергій Божок - староста Великохайчанського округу.

Право відкрити меморіальну дошку було надано  мамі Марії Адамівні та дружині Наталії Миколаївні.

Протоієрей Іоан, місцевої  Свято-Миколаївської парафії зачитав скорботну молитву та освятив пам’ятну дошку.

Хвилиною мовчання присутні вшанували Зілька Сергія Миколайовича та його земляків, які віддали своє життя за Україну.

Герої житимуть, допоки житиме пам'ять про них. Пам’ятати та шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя – це наш святий обов’язок!