ПРОТОКОЛ №18 засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 20 лютого 2023 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №18

засідання постійної депутатської комісії

з  питань законності і правопорядку, депутатської етики,

регламенту та регуляторної діяльності

від 20 лютого 2023 року

Присутні: голова комісії Крамчанин О.Г.

Члени комісії: Китиця В.В., Піскунова Г.В., Шатило В.П.

Відсутні: Левковський М.А., Бірківський  В.А.

Порядок денний засідання

1. Про створення Комунального закладу «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Інформує: Соботюк Руслана Федорівна – начальник

Служби у справах дітей

1. Про зняття з контролю рішень міської ради.
  2. Про дострокове припинення повноважень  депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Мальцева М.А.
  3. Про внесення змін до Положення про звання та відзнаку «Почесний громадянин міста Овруча».

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 3 хв., виступи/запитання до 2 хв.,

відповіді на запитання до 2 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ 1: Про створення Комунального закладу «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

ДОПОВІДАЄ: Соботюк Р.Ф. – начальник Служби у справах дітей

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про створення Комунального закладу «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

СЛУХАЛИ 2: Про зняття з контролю рішень міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про зняття з контролю рішень міської ради».

СЛУХАЛИ 3: Про дострокове припинення повноважень  депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Мальцева М.А.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про дострокове припинення повноважень  депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Мальцева М.А.».

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до Положення про звання та відзнаку «Почесний громадянин міста Овруча».

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Голова комісії Крамчанин О.Г. задав доповідачу запитання по даному проекту рішення, Кисіль В.Л. надав відповідь. Участь в обговоренні питання взяли також депутати Шатило В.П., Китиця В.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Положення про звання та відзнаку «Почесний громадянин міста Овруча».

Голова комісії                                                           Крамчанин О.Г.