Делегація від Овруцької громади відвідала школу в м. Kouvola (Фінляндія)

Фото без описуДругий день перебування української делегації, очолюваної Овруцьким міським головою Іваном Корудом, у Фінляндській Республіці розпочався екскурсією до школи у місті Kouvola. Школа була збудована із деревʼяної модульної конструкції фірмою Elementit-E Оy.
Потім відбувся візит до заводу Elementit-E Oy, де і виготовляються модульні конструкції, які надалі транспортують у готовому вигляді до місця зведення.
Після обговорення питань попередньо домовлено про наступне планування тристоронньої зустрічі представників мерії та бізнесу міста Ійтті, Овруцької міської ради та Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) з метою розв'язання питань проєктування та будівництва нового корпусу з укриттям на території Овруцького ліцею Nº1 та подальшого сприяння соціально-економічному розвитку Овруцької громади.