Овруччина втратила мужнього Захисника – Андрія Івановича Дрозда

Пекучий біль і гіркий смуток війни розриває наші серця: Овруччина втратила мужнього Захисника – Андрія Івановича Дрозда, 20.11.1990 р. н. уродженця с. Можари (Словечанська громада).

Фото без описуЗагинув  Андрій Іванович поблизу Бахмута, під час виконання обов’язків військової служби, при захисті Батьківщини.

Завтра, 17.02.2024 р., о 9:00 год в м. Овруч на площі Свободи (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті  Героя.

Овруцький міський голова Іван Коруд, колектив  Овруцької міської ради та жителі громади висловлюють щирі співчуття близьким, рідним, бойовим побратимам та друзям з приводу передчасної смерті нашого Героя.

Сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа Андрія Івановича знайде вічний спокій…

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Про час зустрічі Героя «на щиті» повідомимо додатково.