В Овручі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

  • 97

Фото без опису20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – загиблих під час Революції Гідності.

Оповіті кров'ю та болем події, які відбулися на Майдані  10 років тому, стали найтрагічнішими, але й найвизначальнішими для майбутнього України.

 

Цього дня в м. Овруч  відбувся мітинг в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяли працівники  міської ради на чолі з міським головою Іваном Корудом, рідні загиблих Героїв та громадські активисти.

 Зі словами вдячності за відстоювання вибору, патріотизм та стійкість духу, виступили міський голова Іван Коруд та патріот, волонтер, пошуковець Яків Грищук.

Загиблих Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО/ООС, всіх Захисників і Захисниць України, мирних жителів, які віддали своє життя за світле майбутнє України, вшанували хвилиною мовчання.

 

Поминальну молитву за загиблими відслужив настоятель Свято – Макарівського храму Православної церкви України отець Олександр.

На площі, біля фотостендів Героям, відбулася «тиха» акція «Ангели пам’яті», для якої діти разом з працівниками Овруцького БК, центральної бібліотеки ім. А. Малишка та дитячої бібліотеки виготовили з паперу фігури янголів, які символізують душі патріотів, полеглих під час Революції Гідності.

У знак вшанування Героїв запалили лампадки та принесли живі квіти.

Пам’ять  про Людей, які виборювали свободу рідної землі - на завжди залишиться в наших серцях.