У ЛІЦЕЇ ОВРУЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ

  • 117

Фото без опису22 лютого 2024 р. В Овруцькому ліцеї № 4 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України Крапивницького Олександра Миколайовича.

Олександр Миколайович — випускник даного ліцею, який загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в російсько – українській війні.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, педагоги та учні ліцею.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері та сестрі Героя.

Після чого настоятель Свято-Макарівського храму Православної церкви України  отець Олександр відслужив поминальний молебень та освятив меморіальну дошку.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Героя та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Олександр Миколайович віддав найдорожче - своє життя, захищаючи рідну землю. Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Захисника України.

Слава Героям!

Слава Україні!