У березні мобільні команди КНП «ОвруцькийЦПМСД» здійснять виїзди до 5 населених пунктів

Фото без описуШановні жителі Овруцької громади!

У березні 2024 р мобільні команди КНП «ОвруцькийЦПМСД», за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, що виконує організація Пакт, здійснять виїзди до 5 населених пунктів:

1 березня с. Левковичі

6 березня с. Дівошин

16 березня с. Слобода

20 березня с. Богданівка

30 березня с. Бережесть

Склад мобільної медичної команди:

сімейний лікар, медична сестра,

психолог, фахівець з соціальної роботи.

Під час виїзду медична команда проводить безкоштовно :

огляд та консультації;

скринінги ( цукрового діабету , серцево – судинних захворювань, хронічного обструктивного захворювання легень, онкопатології );

консультування з приводу психічних розладів;

виявлення гендерно – зумовленого насилля;

тестування на вірусні гепатити, ВІЛ/СНІД;

профілактичні щеплення відповідно до календаря та проти грипу, СOVID-19;

також буде проводитись додаткова діагностика для пацієнтів:ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, визначення рівня глюкози в крові, отоскопія, дерматоскопія, визначення ІМТ, гостроти зору, за потребу забір матеріалу для лабораторних досліджень.

виписку рецептів за Державною програмою «Доступні ліки»

створення направлень на консультації до фахівців спеціалізованого рівня;

створення направлень для проведення лабораторних та інструментальних досліджень.

Бережіть себе та дбайте про здоров’я рідних!