Сьогодні траурний кортеж доставить в Овруч загиблого Героя –  СОРОКУ ВАСИЛЯ РОМАНОВИЧА

  • 59

Фото без описуСьогодні, 11.03.2024 р., орієнтовно о 14:30  - 15:00 год траурний кортеж доставить в Овруч загиблого Героя  СОРОКУ ВАСИЛЯ РОМАНОВИЧА, жителя села Норинськ, який востаннє на щиті повертається додому.

Просимо мешканців Ігнатпільського, Гошівського, Великофоснянського та Зарічанського старостинських округів в цей час створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів та жителів м. Овруч - вздовж вул. Т. Шевченка аби гідно зустріти Героя.

Сьогодні, орієнтовно о 15 год  40 хв на головній площі в м. Овруч (біля стенда Захисникам) відбудеться мітинг – реквієм пам'яті Василя Романовича. Просимо всіх небайдужих прибути на площу, щоб вшанувати пам'ять мужнього воїна та провести його в останню дорогу.

Після завершення мітингу траурна процесія відправиться в с. Норинськ. Просимо мешканців Зарічанського, Шоломківського, Бондарівського та Норинського старостинських округів створити «живий коридор» вздовж узбіччя дороги поблизу ваших населених пунктів, щоб віддати останню шану загиблому.

Прощання з Героєм та поховання відбудеться завтра, 12.03.2024 р. о 12 год 00 хв – церемонія відспівування та прощання з Героєм вдома в с. Норинськ, вул. Кайтанівська, 77.

Поховають Героя на цвинтарі в с. Норинськ.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!