В Овручі відбувся урочистий захід до Дня працівників сфери ЖКГ

Фото без описуСьогодні, 17 березня, своє професійне свято відзначають люди, без яких громада не могла б функціонувати – працівники житлово-комунального господарства.

Тому напередодні професійного свята в тимчасовому залі засідань Овруцької міської ради відбувся урочистий захід для працівників КП «Овруч», КП «Відродження», КП «Водоканал» та КП «Гарне місто».

Міський голова Іван Коруд зустрівся із колективами зазначених підприємств, щоб привітати їх із нагоди професійного свята. Іван Ярославович відмітив важливість роботи працівників цієї галузі у забезпеченні нашого комфорту. Він підкреслив, що їхня робота спрямована на створення кращого життя для усіх мешканців громади, як міста, так і 91 сільського населеного пункту.

Працівники галузі отримали заслужені нагороди за їхній внесок у розвиток і процвітання нашої Овруччини.

На адресу комунальників пролунали побажання міцного здоров’я, благополуччя, професійних успіхів, здійснення життєвих планів і якнайшвидшої Перемоги України.

Згадали загиблих Захисників України та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.