Овруцька міська рада передала дрони одній з військових частин

  • 64

Фото без описуЗ моменту повномасштабної війни, допомога військовим – це одне із ключових завдань, яке ставить перед собою Овруцька міська рада.

Цього разу, за кошти, які було виділено з бюджету Овруцької міської ради, придбали два потужних квадрокоптери Autel EVO Max4T, вартістю 249 тис. грн за кожний.

14 березня 2024 р., міський голова Іван Коруд  передав зазначені «безпілотники» батьку нашого земляка, який проходить службу в одному із підрозділів в/ч А ****.

В той же день «Новою поштою» дрони відправлено військовим на передову. Наші Захисники отримали посилку та вже активно використовують квадрокоптери в роботі.

Міський голова  зауважив, що нам вкрай важливо й надалі підтримувати Героїв на фронті, також висловив слова щирої вдячності  нашим воїнам за героїзм, який вони проявляють, захищаючи країну та людей; всім жителям громади, хто невпинно допомагає наближати Перемогу України,  керуючому ТОВ «Нова пошта» в м. Овруч Юрію Пестичу та колективу №1 вантажного відділення за взяті на себе витрати з пересилки цінного вантажу.