ПРО КІР – ВІРЯНАМ

  • 58

Фото без опису

ПРО КІР – ВІРЯНАМ

 

 

На Житомирщині триває реалізація проекту «Разом рятуємо життя. Нещодавно проектна команда Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб відвідала село Хомутець, де зустрілася з релігійною громадою Церкви євангельських християн «Світло Євангелії».  Захід мав на меті покращити обізнаність вірян про користь щеплень та підвищенню рівня імунізації дітей, як важливу умову збереження здоров’я та життя людини.

 

На зустрічі у молитовному будинку віряни - жінки та чоловіки, молоді матусі, молодь та люди похилого віку - дізналися про важливість вакцинації дітей від кору, а також отримали відповіді на найпоширеніші запитання щодо профілактичних щеплень.

 

Наприкінці зустрічі усі віряни отримали брошури «Кір: швидкий та небезпечний» «Вакцинація під час війни», а також Календар щеплень.

Такі ж друковані матеріали – призначені для православної громади Хомутця - учасники проекту передали настоятелю місцевого Михайлівського храму (Православна церква України) Юрію Пінчуку під час зустрічі з ним на храмовому подвір’ї.

 

Захід відбувся у рамках проекту Українського Католицького Університету за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, ЮНІСЕФ або уряду Бельгії.

 

Сергій Бовкун, керівник проекту «Разом рятуємо життя». 

Фото без опису

Фото без опису