Відбулось відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Героя та Захисника України - Андрія Леонідовича Годунко

  • 119

Фото без опису19 березня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки захиснику України,  учаснику російсько-української війни Андрію Леонідовичу Годунко, яку встановили на фасаді Норинського ліцею Овруцької міської ради.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну-Захиснику були присутні: керуючий справами Овруцької міської ради Сергій Лобик, рідні, друзі, вчителі та учні школи, земляки.

Багато скорботних і теплих слів прозвучало на адресу Героя від класного керівника Ніни Маркиш, директора Норинського ліцею Алли Бортник, старости Норинського старостинського округу Миколи Сергійчука та керуючого справами Овруцької міської ради Сергія Лобика. Всі згадували Андрія Леонідовича, як чудову людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина, чоловіка та батька.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано матері та донечкам Захисника.

Присутні вшанували пам’ять загиблого Захисника хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Віримо, що цей пам’ятний знак буде нагадувати всім поколінням про героїзм наших воїнів у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої країни. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них.

Вічна пам’ять та шана Герою!

Героям Слава! Слава Україні!