Відбудеться робоча зустріч представників малого та середнього бізнесу із представниками Житомирського обласного центру зайнятості, Житомирської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області, спеціалістів банківських та інших установ

  • 76

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

28 березня об 12.00 в міському Будинку культури за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 46 відбудеться робоча зустріч на запрошення Овруцького міського голови Коруда Івана Ярославовича із представниками Житомирського обласного центру зайнятості, Житомирської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області, спеціалістів банківських та інших установ, представниками малого та середнього бізнесу.

На заході будуть обговорюватися питання побудови ефективної співпраці Служби зайнятості з роботодавцями, надання грантів для започаткування та відкриття власної справи чи на розширення підприємницької діяльності, видача ваучерів на навчання, компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних. Своїм досвідом поділяться представники малого та середнього бізнесу, які вже отримали мікрогранти.

Представники Житомирської ДПІ ГУ ДПС ознайомлять присутніх з добіркою новацій податкового законодавства.

Детальну інформацію щодо особливостей сучасного кредитування, наявності фінансових програм, першочергових кроків у взаємодії із фінансовими установами до отримання коштів та реалізації проєкту роз'яснять представники банківських установ.

Запрошуємо до участі в даному заході керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, фізичних – осіб підприємців та охочих створити бізнес на території всього Овруцького району.

Реєстрація на участь у заході розпочнеться з 11:30 год. в приміщенні Будинку культури за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 46.

 

З повагою, Виконавчий комітет Овруцької міської ради