Овруцький Народний аматорський театр відзначає 105 -ту річницю від дня заснування

  • 36

Фото без опису27 березня Овруцькі театрали відзначали б своє професійне свято – Міжнародний день театру, та жорстока війна розв’язана російськими нелюдами проти українського народу,  внесла свої корективи у їх діяльність. Проте, творчість попри все бере своє і, незважаючи ні на що, працівники культури поступово повертаються до роботи, щоб в першу чергу підтримати захисників нашої країни. Лише за 2023 рік та за січень 2024 року, під час благодійних концертів, їм вдалося зібрати близько 500 тис. грн та передати їх на потреби наших Захисників.

Цієї весни Овруцький Народний аматорський театр відзначає 105 -ту річницю від дня заснування, починаючи з 1964 року гордо носить ім’я -  Народний. Він тішить мистецтвом земляків, несе людям радість, пізнання духовного життя та є своєрідною візитівкою Овруччини.

Незмінним упродовж тридцяти років керівником театру є Олена Харченко – досвідчений майстер своєї справи. Саме вона навчила людей сценічного мистецтва.

Дорогі наші актори, нехай вам все вдається, життєві ролі будуть позитивними, зі щасливим кінцем. Бажаємо прем’єр та аншлагів, нагород і оплесків, любові глядачів під мирним переможним українським небом і задоволення від роботи!