Захист дітей є пріоритет у роботі державних органів

  • 81

Фото без описуСьогодні за ініціативи служби у справах дітей Житомирської ОВА в місті Коростень відбулась розширена нарада на тему «Патронат над дитиною, як складова системи захисту дитини в громаді».

 У робочій нараді взяли участь начальник служби у справах дітей Житомирської ОВА Ганна Лужко, директор Житомирського обласного центру соціальних служб Ганна Антіпова, представники Коростенської РВА, представники філії Коростенського міського центру зайнятості, голови територіальних громад та начальники служб у справах дітей громад Коростенського району.

 Ганна Лужко акцентувала увагу присутніх на актуальних питаннях реалізації патронату на Коростенщині та чому ця послуга вкрай необхідна кожній громаді.

 Регіональний координатор проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ Наталія Пилипчук розповіла про основні завдання, цілі та очікувані результати впровадження послуги патронату.

 Поділилася досвідом запровадження патронату у Малинській громаді начальник служби у справах дітей Анастасія Суханова, де наразі створено чотири патронатні сім’ї.

 Також розглянуто та обговорено питання кадрового забезпечення й організації роботи служб у справах дітей територіальних громад району щодо захисту прав і законних інтересів дітей, недопущення ризиків при відборі кандидатів у патронатні вихователі, заходи, які вживаються службою зайнятості з інформування шукачів роботи про патронат над дитиною, як альтернативи працевлаштування.

Фото без опису