Овруцький міський голова Іван Коруд взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України та форумі «Життя громад в умовах війни»

  • 105

Фото без опису12 квітня 2024 р., Овруцький міський голова Іван Коруд взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України та форумі «Життя громад в умовах війни», який відбувся в м. Чернівці.

Засідання відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського, за участі перших осіб органів центральної влади та керівників місцевого самоврядування, де розглянуто ряд актуальних питань сьогодення. Безумовно, пріоритетними питаннями заходу стали: безпека та обороноздатність країни, відновлення інфраструктури, всебічна підтримка Збройних сил України та співпраця з правоохоронними органами.

Не менш актуальним завданням для влади є розвиток реабілітаційної мережі та надання усього комплексу послуг для наших ветеранів, та людей, які постраждали від війни. Суспільство має бути вдячним своїм захисникам і створювати для них усі умови.

Нагадаємо, що загалом в області реабілітаційні послуги надають вже 14 закладів, в тому числі мобільний реабілітаційний модуль в КНП «Овруцька міська лікарня», де надають сучасну реабілітаційну допомогу довготривалого та підгострого періоду реабілітації військовослужбовцям, учасникам бойових дій та цивільному населенню при наявності стійких обмежень повсякденного функціонування.

Окрему увагу під час засідання Конгресу приділили можливостям, які відкриває європейська інтеграція перед нашими громадами. Треба зазначити, що Овруцька громада вже активно співпрацює з міжнародними донорами в ньому напрямку, налагоджуючи партнерські зв’язки на міжнародному рівні.

Ще одним важливим питанням порядку денного Конгресу стало питання підтримки вітчизняних підприємців, які є рушійною силою, що надихає життям економіку України навіть в умовах повномасштабної війни. Адже, здатність бізнесу адаптуватися до нових найнеочікуваніших викликів стала основою стабільності економіки Житомирщини. Зі свого боку Держава, попри надвеликий обсяг витрат на оборону та спротив загарбнику знаходить можливість підтримувати підприємців. Важливим кроком в цьому напрямку є нова економічна платформа «Зроблено в Україні», безпосередньо спрямована на підтримку місцевих виробників.

Ця зустріч є підтвердженням, що Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України є дієвим майданчиком, який здатен об’єднувати зусилля центральної влади, обласних адміністрацій та рад і місцевого самоврядування задля розв'язання нагальних проблем, посилення обороноздатності та розвитку країни.