Увага! Загальнонаціональна хвилина мовчання!

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 16.03.2022 №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчим комітетом Овруцької міської ради 18.04.2024 року прийнято рішення «Про вшанування пам’яті загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».

У зв’язку з прийнятим рішенням, звертаюсь до суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території громади, водіїв приватного транспорту та всіх жителів Овруцької міської територіальної громади з проханням: щоденно о 9 годині 00 хвилин (на 1 хвилину) призупинити роботу  підприємства, рух транспортного засобу та долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Це найменше, що ми можемо зробити, аби віддати належну шану нашим Героям, які у боротьбі за незалежність України та українського народу, віддали найцінніше – своє життя.

Вічна пам'ять та слава Героям України!

З повагою, міський голова           Іван Коруд