Привітання Овруцького міського голови з Міжнародним днем вдячності волонтерам

Фото без описуШановні  жителі громади!

Щороку, 20 квітня, світ відзначає Міжнародний день вдячності волонтерам.

Нині, в умовах війни, цей день особливий для кожного з нас, адже саме сьогодні ми висловлюємо слова щирої вдячності тим, хто за покликом серця, не вимагаючи подяки, нагород та визнання, віддають все можливе заради нашої спільної Перемоги над російськими нелюдами.

Від щирого серця висловлюю вдячність жителям Овруцької громади за всі добрі справи. Дякую волонтерським центрам, родинам, які втративши рідних на війні, знаходять у собі сили допомагати нашим Захисникам на фронті, представникам бізнесу, художнім колективам, освітянам, медикам, молоді, дітям, всім небайдужим мешканцям громади за відкритість, щирість, відвагу, людяність, підтримку та допомогу нашим Захисникам та тим людям, хто цього дійсно потребує. Дякую, братнім народам Естонії, Франції, Німеччини, та інших країн за те, що у такий важкий для України час, ви простягнули нам руку допомоги.

Мирного неба, щастя та здоров’я вам та вашим сім’ям.

Працюємо далі заради нашої спільної Перемоги.

Разом ми – сила!

Слава нашим Волонтерам!

Слава Героям! Слава Україні!

З вдячністю та повагою, міський голова                            Іван Коруд