​​​​​​​Отримання американського пакета підтримки є надзвичайно важливою подією для України

  • 46

Фото без описуОтримання американського пакета підтримки є надзвичайно важливою подією для України. Особливо для наших захисників, які  стоять на  першій лінії спротиву російській агресії.  Цей пакет допоможе нашим воїнам давати належну відсіч зазіханням ворога, руйнквати його плани, нищити сили та засоби, щоб нарешті звільняти українські міста та села від російської окупації. 
Наша Перемога обов'язково настане, якщо ми об'єднаємо задля цього наші зусилля. І прийняття Палатою Представників Конгресу США цього рішення є не лише важливим сигналом світу, що демократичні країни єдині у боротьбі проти диктатури. Це також свідчення того, що героїчний спротив України, актвиність наших представників на міжнародній арені на чолі з Президентом та його командою дають такий важливий та необхідний для нашого спротиву результат. 

Велика подяка народу Америки та усім, хто проголосував за цей пакет. Ця допомога є важливою для нашої безпеки та майбутнього нашої країни і буде використана максимально ефективно для захисту нашої Держави та свободи нашого народу.